O mně

▪️Jsem šťastný pisálek všech možných forem textů. PR články, články na blog, maily, sms, copy na socky, dopisy, slogany a tak. 

▪️Píšu texty všeho druhu. Moc ráda sním a mám velkou fantazii.

▪️Nohy na zemi mám ale taky, protože jsem podnikatelka a vím, že únikem do světa fantazie se neuživím (ale bylo by to super).

▪️Pro radost si tvořím vlastní blog, kde jsou články z mého života a uvidíte, jak píšu.

▪️Napsala jsem také 2 autorské ebooky o své nejčernější hodince. Vlastně spíš letech.

▪️Dlouhodobě žiju v zahraničí. Konkrétně v belgickém Bruselu, tím pádem spolupráce se mnou je vždy na dálku.

▪️ Věřím, že čistá karma je základ a každé zakázce dávám 100 % svého úsilí.

▪️Dodržuji termíny dodání textů.  Jsem velmi samostatná a umím si udělat rešerše.

Má kariéra

Dala by se rozdělit do 4 bodů

Air Bank

▪️Community management. Byla jsem 3 roky součástí týmu, který se staral o socky v Air Bank💚. Pomohla jsem zlepšit tone of voice na sítích a držet jeho vysokou laťku.

T-Mobile

▪️Psala jsem copy všeho druhu (PR články, články na blog, maily, sms, copy na socky, dopisy, slogany a tak).
3 roky jsem psala pro T-Mobile 💓. Dostala jsem se i ke copy pro Můj Kaktus. To byla láska!

O2 Czech Republic

▪️Socky. Rok jsem dělala socku v O2 Czech Republic 😁🔵. Spolupracovala jsem na projektech, jako jsou #svobodanenisamozrejmost #chytraskola #O2TV #O2Knihovna a další zajímavosti.

Freelancer

Jakým dalším značkám jsem pomáhala s copy a onlinem?
💓 Pro Daruj zázrak jsem psala přes rok blog.
💜 Pro Bakaláři software jsem  spravovala sociální sítě a psala copy.
💛 S enovation jsem spolupracovala jako copywriter pro B2B sektor.

Mé služby

Co nabízím?
▪️ Zkušenosti? Ty mám!
▪️ Zapálený přístup. Celá hořím.
▪️ Odpovědnost? Jasná věc.
▪️ Jsem chameleon. Umím dobře nasát tón značky a přizpůsobit tomu copy.

Specializuji se na:

▪️Copywriting od blogových článků až po PR články, claimy, krátké texty (sms, scénáře pro AI, e-maily a jiné) a online školení.

▪️Community management. Vymyslím a nastavím vaší značce tu správnou komunikaci se zákazníky na sociálních sítích. Bude z ní jasné, jaká je značka, a zákazník bude spokojený díky skvělé péči.

▪️Social media. Připravím vám obsahový plán pro Facebook, Instagram a LinkedIn. Pomohu vám s copywritingem příspěvků, základní grafikou v Canvě. Zkontroluji vám nastavení YouTube a sepíšu doporučení, aby byl kanál ještě lepší.

 

Podoba spolupráce

▪️Hledám práci, která mě bude bavit a bude mi dávat smysl.

▪️Spolupracovat se mnou můžete na IČO a na dálku, protože dlouhodobě žiju v Belgii. Nechci se vzdát psaní v češtině, protože to je můj život. Fakturace probíhá v eurech.

▪️Na rozsahu práce se určitě domluvíme, napište mi na e-mail: habanovaklara@gmail.com.

Recenze

Koukněte na můj LinkedIn do části doporučení, ať si uděláte představu o mém copywritingu, správě sociálních sítí a celkově pracovní morálce. Kdykoliv mi můžete napsat na e-mail

Ceník

🖤 Mým cílem je, abyste dopředu věděli, kolik vás spolupráce se mnou bude zhruba stát. První konzultace je zdarma a pobavíme se o tom, s čím vám mohu pomoci, a vy mi představíte vaši značku a projekt.

✍️ Hodina mé práce stojí 900 Kč.

Pro představu vám sem dám příklady, jak dlouho mi jednotlivé texty a projekty trvají:

▪️Článek na blog 4 hodiny (včetně vyslechnutí zadání, vyhledání zdrojů, proniknutí do tématu, rešerše konkurence, zpětná vazba s klientem) + čas navíc, pokud má klient další postřehy.

▪️Článek na blog odborné téma 6 hodin (včetně vyslechnutí zadání, vyhledání zdrojů, proniknutí do tématu, rešerše konkurence, zpětná vazba s klientem) + čas navíc, pokud má klient další postřehy.

▪️Obsahový plán pro sociální sítě na měsíc (Facebook, Instagram, LinkedIn) 8 až 15 hodin. Tady hodně záleží na požadavcích klienta a náročnosti tématu. Mohu nabídnout vymyšlení témat, kterým se bude značka na sítích věnovat, napsání copy k postům, přípravu základní grafiky pomocí Canvy a nastavení reklam v Business Manageru. Rozpočet na placenou reklamu si stanovíme s klientem zvlášť.

▪️Krátké texty (informační sms, e-maily, pop-up zprávy v aplikacích…). Toto je má specialita, protože i touto komunikací ukazujete zákazníkům, jaká je vaše značka.  Jeden text mi trvá odhadem 30 minut, ale zase záleží na konkrétním případu, protože klienti chtějí většinou upravit celé sady textů k jednotlivým situacím.

▪️Texty pro celé webové stránky (záleží zase na rozsahu práce), ale časově začínám na 15 hodinách.

▪️Slogany a claimy, zde jsem za 5 hodin schopná dodat a vymyslet 4 možnosti. Sem samozřejmě zahrnuji pochopení značky, její příběh, přínos pro zákazníka, naplnění tónu komunikace a zadání od klienta.

▪️Bouření mozků čili brainstorming dělám moc ráda a můžete si mě najmout na libovolný počet hodin, abychom společně přinesli vaší značce další pohledy a nové nápady.

▪️Online školení community managementu neboli komunikace a péče o zákazníky na sociálních sítích. Připravím pro jednotlivce a týmy 3hodinové školení na míru o tom, jak správně komunikovat se zákazníky na sociálních sítích. Jedná se hlavně o řešení krizových situací a sjednocení tónu komunikace, aby ladil s celkovým obrazem značky. Měla jsem velké štěstí a community management jsem se učila od těch nejlepších v Air Bank. Cena je individuální podle požadavků klienta.

 ▪️3hodinové online školení copywritingu. Jak si napsat texty pro vlastní web, blog a sociální sítě. Ukážu vám pohled copywritera, který prošel prací v korporacích, na menších projektech a vlastním podnikáním. Cena je individuální podle požadavků klienta.