Objednávka eBooku

Na této stránce si objednáváte můj autorský eBook - Příběh nemocné holky aneb má nejka ulcerózní kolitida

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
"E-book Kláry mě velice zaujal. Čekala jsem povídání o tom, který dieta či strava jí pomohly, ale nedočkala jsem se. Je to příběh nemocné dívky, který dospěla v sebevědomou ženu i díky nemoci. Jde s kůží na trh, nechává nás nahlédnout do svého nitra a ukazuje život s nemocí bez příkras. Moc se mi líbil konec, ale nechci vás připravit o překvapení, prostě si e-Book kupte a přečtete."
"Odvážná osobní zpověď inspirativní a silné ženy, která osloví nepochybně každého. Otevírá témata o kterých by se mělo mluvit a která by neměla být tabu. Křehkost lidského zdraví a duše je podle mě stále opomíjena a nedostává se jí dostatečné pozornosti. Pokud vy sami nebo někdo z vašeho okolní trpí nějakým střevním onemocněním, neváhejte ani vteřinu. Dodá vám odvahu a porozumění."
Martina Škorubová
Referentka
"Já hlavně obdivuji odvahu Klarky svěřit se s tak vážnou nemoci světu. Podělit se o všechny pocity, prohry i vítězství. Je v tom síla, co nám všem dodává odhodláni se v životě postavit všem překážkám. A baví mě i možnost zapisovat si své vlastní poznámky přímo v e-booku. Vřele doporučuji si ho koupit."
Taťána Chaloupková
Podnikatelka

Napište mi na: habanovaklara@gmail.com